BMW M3 ve M4, Michelin Lastikleri ile Gücüne Güç Katıyor

Michelin, otomotiv devi BMW'nin M serisi araçlarına sunduğu orijinal ekipman desteğini BMW M3 ve BMW M4 araçlarıyla sürdürüyor.

BMW M3 ve M4, Michelin Lastikleri ile Gücüne Güç Katıyor
 Otomotiv devi BMW'nin M3 ve M4 araçları daha keskin direksiyon ve sportif sürüş deneyimi için MICHELIN Pilot Super Sport lastiklerini seçti. 2014 model BMW M3/M4 modellerinin tamamında MICHELIN Pilot Super Sport kullanılacak.

Pilot Super Sport lastikleri ile sürücülerine keskin direksiyon tepkisi ve sportif kullanım yeteneği sunan Michelin, Total Performance startejisiyle sürücüye birinci sınıf bir yarış lastiğinin sunduğu bütün özellikleri daha uzun kilometre ömrü ve güvenlik özellikleriyle birlikte sağlıyor.

Canlı Bahis padding: 0px; border: 0px; font-family: arial; font-size: 14px; line-height: 19px; vertical-align: baseline; margin-bottom: 18px !important;">Alman otomotiv devi BMW'nin yeni nesil M3 ve M4 araçları MICHELIN Pilot Super Sport lastikleriyle donatılıyor. Michelin ve BMW M GmbH mühendisleri tarafından 19 ayda geliştirilen Pilot Super Sport lastikleri, sürücülere aramidle güçlendirilmiş doku, çift bileşen teknolojisi ve Değişken Temas Alanı 2.0 teknolojileri sayesinde üstün sürüş keyfi sunuyor.

2014 yılında üretilecek BMW M3 ve M4'lerin tamamında orijinal ekipman olarak kullanılacak Michelin Pilot Super Sport lastikleri, M5 ve M6 modellerinin de yüzde 60'ında yerini alacak.

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2014, 02:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER